Juhar utcai tagintézmény

Intézmény vezetése, egyéb beosztások

név

beosztás

Dr. Hollóné Ruska Zsuzsanna

Intézményvezető

Tóth Marianna

Tagintézmény-vezető

Fejlesztő nevelés-oktatás és

Óvoda Intézményegység-vezető

Páldeák Szilvia

mb. Általános Iskola Intézményegység-vezető

Balázs Jolán

mb. Kollégium Intézményegység-vezető

Négyesiné Farkas Valéria

Szakiskola Intézményegység-vezető

Fehér Istvánné

Óvoda Intézményegység munkaközösség-vezető

Juhászné Bugya Éva

Iskola titkár

Kollár Ernő Zoltánné

Gazdasági koordinátor

Ábel András

Közalkalmazotti Tanács elnöke

dr. Domokosné Ferenczi Erika

Szakszervezeti titkár

 

 

Óvoda Intézményegység

osztályfőnök v. pedagógus(ok)

évfolyam v. csoport neve

pedagógiai munkát segítő

Pál-Szabóné Tóth Adrienne

Csiga csoport

Szikszainé Lázár Éva

Tóthné Tomán Gyöngyvér

Fehér Istvánné

Méhecske csoport

Perneki Istvánné

Dunai Anita

Mákné Börönte Márta

Őzike csoport

Barna Andrásné

Vereb Tünde

Mármarosi Judit

Mókus csoport

Kiss Klára

Pálinkás Irén

Kökény Klaudia

Nyuszi csoport

Orbán Éva

Gulyás-Kis Ágnes

Szikszainé Lázár Éva

Lékóné Erdélyi Melinda

SüNI csoport

Kőtörő Erika Katalin

Lipótzyné Kiss Erzsébet

Tóbiásné Nyerges Judit

Cica csoport

Nagyné Szabó Nikolett

Ráczné Kurucz Éva

Knyur Tímea

Katica csoport

Jávorka-Indi Klára

Érsek Éva

Trungelné Kovács Éva

Kárpáti Gabriella

Maci csoport

Herczegné Magó Ildikó

Tálas Mária

Magyar Attiláné

Ujhidyné Kelemen Erika

Dorcsák Dóra

Fodor Zsuzsanna

Lenkei Ágnes

logopédia

 

 

Fejlesztő nevelés-oktatás Intézményegység

osztályfőnök v. pedagógus(ok)

évfolyam v. csoport neve

pedagógiai munkát segítő

Fazekas Tünde

Pillangó csoport

Hubay Réka

Nyikos Csilla

Dunai Anita osztályfőnök

Fehér Istvánné

Szivárvány csoport

Halasi-Knap József

Dunai Johanna

 

 

Általános Iskola Intézményegység

Pedagógus

Évfolyam vagy csoport

Pedagógiai munkát segítő

Zvekanov Tímea

Faragó Zsuzsanna

1. osztály

Csajbók Anna

 

Vörös Veronika

2. osztály

Kiss Anita

Bodnárné Pasek Mónika

3. osztály

Baranyai Gabriella

Rédei Ildikó

4.osztály

Szűcs Anna

Halmosi Ágnes

5. osztály

Vajda Edina

Ábel András

6. osztály

Kardos Lászlóné

Jankóné Kokovai Mónika

7. osztály

Varjasi-Csőke Eszter

Ferenczi Zsuzsanna

8. osztály

Kovács Csaba Béláné

Zsikla Ilona

mozgásnevelés

 

 

Ácsné Szénási Abigél

Kovács Aranka

napközi

 

 

Faragó Zsuzsanna

tanulószoba

 

 

Király Kata

iskola pszichológus

 

 

 

Szakiskola Intézményegység

Pedagógus

Évfolyam vagy csoport

Pedagógiai munkát segítő

Konfár Sándor

9. osztály

Bozsó Zoltánné

Markóné Tóth Ilona

10. osztály

Oberfrank Anna

Szilvási László

11. osztály

Knoskáné Kakuk Mária

Négyesiné Farkas Valéria

12. osztály

Jovanovits Erzsébet

Barcsik Ibolya

Markó István

szakoktató

 

 

Komjáti János

gyógypedagógus

 

 

Szőke Péter

Zvekanov Vladislav

testnevelés

 

 

 

Kollégium Intézményegység

Pedagógus

Évfolyam vagy csoport

Pedagógiai munkát segítő

Balázs Jolán

1. csoport

Darócziné Cseuz Mariann

Vajda Józsefné

Kósa Ibolya

2. csoport

Lőveiné Berente Éva

Novotnyikné Nagy Erika

Pronina Judit

3. csoport

Nyiri András

Vámos Zoltán

4. csoport

Földes Csilla

Szantner Ernőné

Tóth Marianna

Cser Gabriella

5. csoport

Bodinger Zsuzsanna

Kiovszky György

 

 

éjszakások

Beke Attiláné

Galgóczy Ágostonné

Karsai Brigitta

Keresztes Erzsébet

 

 

ápolók

Farkasné Morvai Anita

Nyergesné Török Mária